Tel: +38097 18 34 488 | Продаж кролів. | Mail: kroluku@gmail.com

Як вибрати самицю.

Продаються кролі породи Сріблясті. Від 80 до 150 грн. в залежності від віку. Тел. 097 18 34 488. Анатолій.

Більше »
Зовнішній вигляд кролиць повинен бути підкреслено жіночним. Голова такої кролиці повинна бути за формою та величиною типовою для її породи, легша і злегка подовжена. Правильність статури обов'язкове. Особливу увагу приділятиметься на круп, який повинен бути широким і з хорошою мускулатурою.

Обов'язкова умова при виборі самиці для відтворення є огляд молочних залоз. Вона повинна мати не менше 4 пар сосків і бути нормально розвиненими. Якщо у кролиці 3 пари сосків такі самиці вибраковуються. Правда зустрічаються кролиці і з 5-ю парами сосків, це не погано.

Не слід залишати також злих, надто агресивних самок. Такі особини будучи в статевому збудженні можуть загризти навіть своїх кроленят. Злі кролиці дуже часто і погані матері і їх бурхливе статеве збудження шкодить зростанню потомства. У таких випадках використовують методику несправжньої вагітності.

Коментарі

Коментарів до теми: 9
андрій написав:
12 Липня 2014, 19:02

У якій кількості можна давати зерна вівса або комбікорм?

Ярослав написав:
13 Серпня 2013, 15:42

Доброго дня. По-перше Купив кролицю каліфорнійця 5міс, попередній хазяїн сказав що кріль(самець) "пішов" на неї лише 1раз і він не впевнений що вагітна як узнати? По-друге в мене вона уже три дня і дуже агресивна воду виливає з поїлки зерно із посуди теж розкидає по всій клітці, навіть на мене кидається в чому може бути причина? це стрес і він скоро пройде?

Анатолій написав:
14 Серпня 2013, 20:08

Якщо є досвід то можливо перевірити пальцями так звана пальпація- промацуються ембріони вже на 10 день,але робити це потрібно дуже акуратно. Агресивні кролиці це не рідкість і стрес тут ні до чого можливо агресія пройде після народження кроленят а можливо що кролиця залишиться агресивною взагалі в кролів це як правило спадкове .

Ярослав написав:
15 Серпня 2013, 9:30

Дякую. А скажіть будь ласка якщо кроленят не буде через 2 тижні (тому що вже 2тижні вона як "вагітна") то можна ще раз спробувати злучити? Бо досвіду такого в мене нема а якщо візьмусь щупати її то руку відкусить. І ще постійно перекидає мисочку з водою я даю їй яблука і соковиті корми ?

Анатолій написав:
18 Серпня 2013, 21:00

Якщо немає впевненості що до сукрільності кролиці проводиться контрольне спарювання через 10-15 днів після першого спарювання . Як правило кролі перекидають годівниці посуду для напування якщо вона не закріплена. В цьому немає великої біди просто всі ці речі повинні бути виконані і встановлені згідно правил кролівництва. Тварина просто живе гуляючи от і все .

Павло написав:
5 Березня 2013, 7:41

у мене крілиця дуже зла вона поїла малих але не від температури. Якщо вона народила 04.03 то через скільки її можна пускати до самця

Анатолій написав:
7 Березня 2013, 20:40

Кролиця здатна спаровуватись вже на 3-тій день якщо в цьому є потреба. А взагалі потрібно виявити причину агресії (не було води солі )тд і тп Агресивних тварин відбраковують для того щоб надалі агресивність не стала спадковою в подальших поколіннях.

Ярослав написав:
14 Серпня 2013, 15:20

Доброго дня Анатолій. Допоможіть мені з мою проблемою По-перше Купив кролицю каліфорнійця 5міс, попередній хазяїн сказав що кріль(самець) "пішов" на неї лише 1раз і він не впевнений що вагітна як узнати? По-друге в мене вона уже три дня і дуже агресивна воду виливає з поїлки зерно із посуди теж розкидає по всій клітці, навіть на мене кидається в чому може бути причина? це стрес і він скоро пройде?

Іван написав:
11 Лютого 2012, 9:32

Саме головне в кролівництві це правильний вибір самиць для відтворення. Саме це і в основному перша помилка початківців.


Система Orphus