Tel: +38097 18 34 488 | Продаж кролів. | Mail: kroluku@gmail.com

Клітки для кроликів за Михайловим.

Продаються кролі породи Сріблясті. Від 80 до 150 грн. в залежності від віку. Тел. 097 18 34 488. Анатолій.

Більше »
Про Михайлівські технології сказано вже дуже багато. Думки з цього приводу різко розійшлися. У рамках невеликого роздуму на цю тему, я не буду повторювати всі за і проти. Хотілося лише коротко нагадати, що ж являє собою так звана система акселеративного кролівництва.

Якщо відкинути всі незрозумілі слова то Михайлівська система утримання кролів не що інше як зовнішньо кліткове утримання кролів з застосуванням сухого годування із збільшеною тривалістю утримання підсисного молодняку з матір'ю. Тут можна поставити крапку, тому що все це тисячі разів прописано в книгах про кролівництво. Просто одина видатна людина зібрала всі найкращі принципи зовнішньо кліткового утримання з додаванням кліток своєї конструкції.

Головним і основним недоліком Михайлівської технології є дуже велика ціна за клітку (МІНІферму), близько 500 $. Це і є головною причиною того що ця технологія не знайшла велику популярність. Важливим чинником у популяризації технології зіграло і те що весь галас навколо цього проекту тільки нашкодив. Маркетингові виверти про нечувані прибутки і фантастичне райське життя з МІНІфермами які треба відвідувати раз на тиждень підірвало той позитив закладений в базовій основі.

Що стосується самої методики тут можна багато сперечатися. Вся методика побудована на трьох принципах. МІНІферма, тривале утримання кроленят біля матері і сухе годування. Це є базовою основою всієї Михайлівської технології. А тепер коротко розглянемо всі три принципи.

МІНІферма - максимально наближене до фізіології кролика житло, здатне забезпечити гігієну, захист від спеки, холоду, безперервне годування (за технологією), напування, збереження народженого молодняку. На це може і будь-яка інша клітка виконана з урахуванням усіх цих вимог.

Тривале утримання кроленят біля матері до 90 днів можливо тільки при ретельному відборі самок із застосуванням безплідного самця «провокатора» з яким самок періодично спарюватимуть інакше самки просто не захочуть годувати кроленят більше 50 в рідкісному випадки 60 днів.

Сухе годування це реалії сьогоднішнього кролівництва. Адже це зменшує ризики зараження різними шлунково-кишковими захворюваннями.

Що стосується теми вакцинації то хотілося б сказати наступне. Коли створювалася методика акселеративного кролівництва ні міксоматозу ні геморолагічної хвороби у нас ще не було й говорити про захист МІНІферм або будь-якої іншої споруди від цих вірусів просто дурість. Вакцинувати принаймні на крайній випадок треба хоча б маточне поголів'я.

Торкаючись креслень кліток то я схильний до думки, що такі методики повинні бути більш доступні і коштувати лише символічну плату так як є базовою методикою і повинні постійно удосконалюватися і допрацьовуватися. Тому такі методики повинні навпаки пропагуватися і лунати, а гроші повинні здобуватися за рахунок продукції.

Від себе хочу додати що свого часу придбав комплект креслень і Михайлівські МІНІферми експлуатую вже 8 років разом з іншими клітками і хочу сказати що клітки або їх прототипи не погано себе зарекомендували. Але такі клітки підходять не для всіх порід. Для великих порід ці клітки вимагають значних доопрацювань.

Що стосується кроликів акселератів (не прививалися до 30 поколінь) то в це не вірю. Просто організм, що не знає вірусу ніколи не зможе його розпізнати, значить і боротися з ним не буде.

Я ні кому не хочу нав'язати свою точку зору, але моя порада - якщо є можливість будуйте прототипи Михайлівських кліток грунтуючись на основних принципах: гратчасті підлоги, бункерні годівниці, автопоїлки, навісні або стаціонарні маточники з підігрівом в зимовий час і все у вас буде добре. І ні яка методика не замінить знань про кролівництві і любові до цієї справи.

Я займаюся кроликами більше 35 років. Випробував майже всі існуючі способи утримання і хочу сказати наступне, що не в якому разі не можна проводити порівняння між аматорським присадибною кролівництво і кролівництво промисловим. Це все одно що порівнювати гумовий човен і океанський лайнер. Утримання кроликів в промисловому масштабі це колосальна праця із залученням пристойного капіталу заснованого на жорстких правилах.

Грунтуючись на досвіді країн з розвиненим кролівництво, промислове кролівництво за свою основу вибрало утримання кроликів в закритих модулях крільчатника з мікрокліматом. Що на сьогоднішній день є самим ефективним.

Що стосується технології утримання за Михайловим то вона повинна стати базовою основою для більш дрібних фермерських господарств.

Ескіз клітки Михайлова

Ескіз клітки Михайлова

Ескіз клітки Михайлова

Ескіз клітки Михайлова

Ескіз клітки Михайлова

Ескіз клітки Михайлова

Ескіз клітки Михайлова

Ескіз клітки Михайлова

Ескіз клітки Михайлова

Ескіз клітки Михайлова

Коментарі

Коментарів до теми: 61
серий написав:
22 Листопада 2013, 5:55

не клітка а якась туфта.ЩОБ ЗРОБИТИ ЇЇ ЩЕ ПЕРШ КРЕСЛЕННЯ ТРЕБА ВИВЧАТИ.

Дмитрий написав:
13 Листопада 2013, 14:40

Начинающий. У кого есть возможность вышлите пожалуйста чертежи, буду благодарен! Заранее спасибо!

Олександр написав:
29 Серпня 2013, 15:19

Усім привіт !!! Якщо хоть комусь вислали креслення перешліть ... nedilko555@ukr.net

Волошенюк Дмитро написав:
23 Серпня 2013, 21:46

всем привет........ почему бы вам не сделать клетку для кроликов с метала...... дешевле стоит! и долго будет вам служить!

Александр написав:
10 Серпня 2013, 7:19

Якщо можливо вишліть будь-ласка крелення кліток. Дякую

Коля написав:
8 Липня 2013, 22:57

Якщо можете вишліть будь- ласка креслення клітки, дуже зацікавило мене, і хочеться спробувати...Дякую

Володимир написав:
30 Червня 2013, 8:15

Вишліть будь-ласка креслення клітки... Дякую.Система Orphus